KONST / Litografier / Färglitografi 12994594
nr 1299 4594
Herbert Walås
(1912-2003), Sverige
Färglitografi, "Ett gammalt bergstroll" efter Gustaf Fröding. Signerad, numrerad 418/500,1990. Motivet: 40x32 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 januari 2020
kl 18:29:35
30/12 14:28:08
Herbert Walås
Läs mer om Herbert Walås